Istra

Goran Blažević u emisiji Gost petkom – Festival usporenog putovanja u Barboju

Objavljeno: 27.06.2025.

U emisiji “Gost petkom” Radio Eurostara ovog tjedna gostovao je Goran Blažević iz Kulturne udruge Fotopoetika. Tema emisije bio je Festival usporenog putovanja koji će se 4. i 5. srpnja održati u Barboju kod Umaga, u masliniku Pachamama Oasis.

Što donosi festival?
Blažević je najavio bogat program za sve ljubitelje hodanja, bicikliranja, jedrenja i boravka u prirodi. Gosti festivala bit će Hana Matović, Marko Kovač, Oliver Tič i Snežana Radojičić. Posjetitelji mogu sudjelovati u raznim aktivnostima te uživati u druženju pod zvijezdama, uz mogućnost kampiranja.

Festival za sve generacije
Ovaj događaj okuplja zaljubljenike u putovanja i prirodu te promiče povratak jednostavnijem načinu života. Organizatori su Kulturna udruga Fotopoetika i Gradska knjižnica Umag uz podršku Grada Umaga.

Cijelu emisiju s Goranom Blaževićem poslušajte u nastavku.

Fotografije vezane uz objavu

Video vezan uz objavu