Sport

Umag domaćin međunarodnog turnira u uličnoj košarci PRO 3x3 Tour 2025

Objavljeno: 29.05.2025.

Grad Umag u petak i subotu, 30. i 31. svibnja, bit će treća postaja četvrte sezone međunarodne serije turnira u uličnoj košarci PRO 3x3 Tour 2025. driven by Opel.

Nakon Hvara i Trogira, turnir stiže na Trg slobode gdje će se u predvečernjim i večernjim satima oba dana održavati natjecanja seniorskih ekipa. Prvi dan rezerviran je za utakmice po skupinama, dok će se drugog dana igrati završni susreti, uz dodatni program koji uključuje Kids Day, utakmice U-19 ekipa, nagradne igre i edukaciju o 3x3 košarci.

Pobjednička ekipa u kategoriji Elite Men osvojit će 2.000 eura, a drugoplasirana 600 eura. Turnir u Umagu jedan je od ukupno 10 planiranih u sklopu ovogodišnjeg PRO 3x3 Toura, koji traje do početka kolovoza, a završni turnir održat će se u Novalji.

Organizator je Udruga PRO 3x3, uz podršku Grada Umaga, Turističke zajednice grada Umaga i brojnih partnera i sponzora. Ulaz na sva događanja je slobodan.

Više informacija dostupno je na pro3x3.hr i na službenim kanalima Turističke zajednice grada Umaga.

Fotografije vezane uz objavu