Buvinić postigao šesnaest pogodaka u pobjedi Umaga

Umag je otišao put Dubrovnika gdje će odigrati dvije utakmice s Dubrovčanima. Odigrana je prva gdje je Umag s lakoćom upisao dva boda, a prema viđenom sličnu ćemo predstavu gledati i danas, piše Istarsport

Nakon početne “neizvjesnosti” gdje Dubrovnik vodi 1:2, ali već u petoj minuti, danas nestvarni Buvinić, pogađa za 5:2. Nakon 13 minuta igre Maršan postavlja 8:3 te postaje jasno kako će ovu utakmicu momčad trenera Lisice odraditi “s pola snage”. Sedam minuta prije kraja pogotkom Bošnjaka na semaforu stoji 15:7.

Drugo poluvrijeme nastavilo se u istom tonu te nakon pet minuta nastavka Umag prvi puta ima +10 (24:14). Buvinić ne oprašta domaćoj obrani, pa je 43. minuti postavio 29:17. Uz Buvinića sjajan je bio i Sinčić koji je postigao četiri uzastopna pogotka, pa je 49. minuti 36:19. Umažani su kontrolirali cijeli susret, pa je tako bilo u samoj završnici.

Ove dvije momčadi susrest će se danas u 15 sati.