Jednosmjerni derbi pripao NK Umagu

Photo Credit: Istra sport

Bio je ovo pravi derbi. Derbi koji je donio odličan nogomet (barem za ovaj nivo takmičenja), ali i derbi koji, znali smo, neće dati neke bitne odgovore o ovogodišnjem natjecanju u Drugoj ŽNL, javlja Istrasport

Domaća je momčad loše započela susret. Već u devetoj minuti najbolji gostujući igrač, Edin Kruškić doveo je Vodnjance u vodstvo. Očito, to nije smio napraviti, jer je to razljutilo igrače Umaga koji su do 30. minute riješili utakmicu sa četiri brzinska pogotka.

Kraljević, Jašarević, Brombara i Marjanović učinili su da se Radolović na vratima Vodnjana osjeća kao na streljani. I nastavak je pripao raspoloženom domaćinu. Na 5:1 povisio je Babić, a ponajbolji igrač susreta, Elvio Brombara postigao je šesti pogodak.

Konačnih 6:2 djelo je Edina Kruškića koji je donekle ublažio prvi poraz Vodnjana ove godine.