Nakon “burnog” tjedna Umag otišao na vrh

Photo Credit: Istrasport.eu

Nakon “burnog” tjedna u Trećoj ŽNL Sjever, Umag je u novom derbiju slavio, minimalno protiv Dinama iz Sv. Marije na Krasu. Time je definitivno zauzeo čelo ljestvice, a pobjedu im je donio Gabriel Zallaj u 31. minuti susreta.

Buzećani su u ranijem nedjeljnom terminu pobijedili Grožnjan Oprtalj. Josip Basaneže je pogodio prvi, a Luka Petković drugi za konačnih 2:0. U Marušićima do 28. minute visokih 3:0 za raspoložene domaćine, piše Istrasport.

Pogodili su za domaće Blaž Brudar (2) i Selmir Jusić, a počasni pogodak za Savudriju zabio je Marko Šincek. Na Fabriki u Vižinadi remi. Marijan Beato i Gianni Flank doveli su Vižinadu do 2:0, a u drugom poluvremenu Anel Nesimi i Naser Bedo zabijaju za 2:2 i bod Galeba.