Remi u Momjanu, Brtonigla do pobjede

Photo Credit: Istrasport.eu

Jučer su odigrana i dva susreta Druge ŽNL Istra. U Momjanu nismo dobili pobjednika nakon 90 zanimljivih minuta. Snašićki Polet poveo je u 27. minuti, a strijelac je bio Marko Mikleuš. No, domaćin se nije predao, donosi Istrasport

Štoviše, u 68. minuti iz jedanaesterca Patrika Pribca stižu do konačnih 1:1. U Umagu su utakmicu odigrali Brtoniglu NV i Arne Peruški. Domaćin je od 82. minute igrao s igračem manje, isključen je Vračić, ali su pobjedu osigurali prije toga.

U 17. minuti gol je zabio prvi strijelac lige, Dario Šendula, a u 43. poentirao je Rocco Fernetich. Gosti nisu stigli do više od časnog poraza, a nedostajao im je i ponajbolji ofenzivac Nikola Mišić koji nije ulazio u igru, vjerojatno zbog ozljede.